حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

commodity replacement warranty

 

 

ضمانت تعویض 7 روزه کالا :

 

رضایت مشتری از ارکان اصلی فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت می باشد و در این راستا مجموعه ی پارسیان صوت سعی و تلاش زیادی نموده است تا شرایط مطلوبی را برای رفاه مشتری فراهم سازد.

تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت توسط کارشناسان ما قبل از ارسال از لحاظ فنی و ظاهری مورد بررسی قرار گرفته تا کالا بدون هیچ عیبی اعم از آسیب های فنی و ظاهری و… به دست مشتری رسانده شود.

چنانچه کالایی پس از تحویل به مشتری دارای مشکلاتی اعم از مغایرت کالا با سفارش ، کمبود لوازم جانبی، معایب فنی و یا ظاهری و… باشد، فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت با توجه به اصل حمایت از مصرف کنندگان ، کالا را طبق ضوابط و مقررات مشمول ضمانت تعویض می نماید.

در این صورت خریدار می بایست تا 24ساعت پس از دریافت کالا، با پشتیبانی فروشگاه تماس برقرار کرده و پس از تایید کارشناس تنها طی مدت 7روز کالا را به مرکز فنی فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت ارسال نماید.

 

 

 

 

شرایط ضمانت 7 روزه تعویض :

 

 1. چنانچه مغایرت کالای ارسالی بدون نیاز به باز کردن بسته بندی قابل مشاهده بود، خواهشمندیم بسته بندی را به هیچ عنوان باز نکنید و چنانچه پس از باز کردن بسته بندی کالا متوجه اشکال و یا ایراد کالا شدید لازم به تذکر است که کارتن و بسته بندی کالا را تا زمان مرجوع کردن به طور صحیح نگهداری نمایید.

در صورتی که شرایط زیر رخ دهد کالا شامل گارانتی تعویض نمی گردد :

 • گم شدن، پاره شدن و یا خراش کارتن و بسته بندی
 • قلم خوردگی و یا مخدوش شدن برچسب ضمانت
 • نوشتن آدرس، نام و یا هرگونه متنی روی بدنه بسته بندی و کارتن

 

 1. هرگونه اشکال فنی و ظاهری در اثر استفاده نادرست کالا (به عنوان مثال شکستگی و یا خط وخش در اثر حمل ونقل و یا ضربه، نصب و راه اندازی غیراصولی ، نصب نرم افزار نامناسب، اتصال تجهیزات غیراستاندارد و ازاین دست عیوب) که توسط مشتری ایجاد گردد شامل ضمانت تعویض نمی باشد.

 

 1. بعضا تفاوت هایی بین تصویر کالا در سایت با خود کالا وجود دارد که این امر سندی برای عدم اصالت کالا نمی باشد و شامل ضمانت تعویض نمی شود.

 

 1. لازم است در هنگام مرجوع نمودن، کالا داخل کارتن به همراه تمام تجهیزات و متعلقات به صورت کامل بازگردانده شود.

 

 1. لطفا عیب کالا را پشت فاکتور نوشته و فاکتور را به همراه کالا ارسال نمایید.

 

 1.  هزینه های بازگرداندن کالا و ارسال مجدد پس از تایید، به عهده فروشگاه پارسیان صوت بوده و خریدار در قبال آن هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

 

 1. درصورت مغایرت کالا با سفارش خریدار و اشتباه از طرف فروشگاه هزینه مرجوعی کالا با فروشگاه پارسیان صوت می باشد.

 

 1. لازم بذکر است کالا به هیچ عنوان مرجوع و یا با مدل یا برند دیگری تعویض نمی گردد.

 

 1. چنانچه مشتری بعد از گذشت 7 روز مشکلی در کالا بیابد و یا کالا دچار نقص فنی گردد ، خریدار می بایست در صورت دارا بودن شرایط لازم از گارانتی طلایی پارسیان صوت استفاده نماید.

 

 

X