ارسال کالا :

  در دنیای امروزی با وجود خرید آسان و سریع از طریق فروشگاه های اینترنتی، شاید یکی از دغدغه های اصلی خریدار پس از اصالت کالا و خدمات پس از فروش، نحوه دریافت کالا باشد. خریدار می بایست از سلامت کالا در حمل ونقل، زمان دریافت، نحوه ارسال مرسوله و… مطلع بوده و اطمینان خاطر پیدا کند . فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت از همان ابتدای شروع کار با پیگیری های بی دریغ و عقد قرارداد با بخش های دولتی و خصوصی جهت ارسال کالا، این امکان را فراهم ساخت تا کالای خریداری شده در صحت و سلامت و با امنیت کامل به سراسر ایران عزیز ارسال گردد.        

شرایطی در رابطه با نحوه ی ارسال، مدت زمان ارسال ، هزینه و غیره که در ذیل آمده است را مطالعه بفرمایید :

 
  • سفارشات هر روز رأس ساعت ۲ بعدازظهر و پنجشنبه ها ساعت ۱۲ ظهر ارسال می گردد. چنانچه سفارش مشتری تا دو ساعت قبل از آن ثبت گردد، کالا در همان روز و در غیر اینصورت کالا روز بعد ارسال می گردد.
  • روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ارسال انجام نمی پذیرد و کلیه سفارشاتی که در ایام تعطیل صورت پذیرد به روز بعد موکول می گردد.
  • سفارشات معمولاً توسط اداره پست یا شرکت تیپاکس ارسال می گردد و در صورتی که شهرستان مورد نظر فاقد دفترتحویل شرکت تیپاکس باشد، کالا بنا به در خواست مشتری توسط باربری و یا پایانه های مسافربری ارسال می گردد.
  • زمان تحویل کالا به مشتری در حالت عادی برای تهران ۱۲ الی ۲۴ ساعت و برای شهرستانها ۲۴ الی ۴۸ ساعت می باشد.