حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

Golden Warranty

 

 

گارانتی طلایی پارسیان صوت :

 

در عصر حاضر با فعالیت کمپانی های بزرگ دنیا در میدان رقابتی وسیع عرصه تجهیزات استودیو و لوازم موسیقی و تولید کالاهایی مطابق با فن آوری روز دنیا و ارائه خدمات پس از فروش در جهت مشتری مداری و جلب رضایت مصرف کنندگان ، ذائقه ی مصرف کننده علاوه بر دستیابی به کالای باکیفیت به سمت خدمات پس از فروش کشانده شده است.

لازم به ذکر است که این امر از پیشرفت تکنولوژی جا نمانده و در کسب و کارهای اینترنتی بیشتر مورد توجه قرار دارد.

فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت با شعار “خرید آسان ، با اطمینان و هوشمند” و در جهت رضایت مشتری که یکی از ارکان اصلی این مجموعه می باشد؛ محصولات خود را علاوه بر یک هفته مهلت تست کالا ، با 18 ماه گارانتی طلایی ارائه می نماید.

توجه داشته باشید کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً مشتری نیز می بایست قوانین سایت را پیش از خرید مطالعه و رعایت نموده و به شرایط آن پایبند باشد.

 

 

 

 

 

شرایط گارانتی طلایی پارسیان صوت :

 

 1. تنها کالاهای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت شامل گارانتی می باشند.

 

 1. حداکثر مدت زمان گارانتی 18 ماه از تاریخ خرید کالا (که در برچسب ضمانت درج گردیده است ) می باشد.

 

 1. چنانچه کالای ارسال شده در زمان دریافت از لحاظ ظاهری عیبی داشته باشد، شامل گارانتی تعویض 7 روزه می گردد.

 

 1. ملاک فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت برای تأیید گارانتی کالا، برچسب ضمانت روی کالا بوده و در شرایط زیر کالا از گارانتی طلایی خارج می گردد :
 • برچسب ضمانت فاقد مهر فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت
 • خط خوردگی ، کثیف شدن و یا مخدوش شدن برچسب ضمانت
 • دستکاری کد کالا و یا تاریخ خرید
 • عدم مطابقت اطلاعات برچسب ضمانت با مشخصات فاکتور خرید

 

 

 

 

 

 1. گارانتی طلایی شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی و یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، سقوط، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، آسیب های ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی وعیوب ناشی از نوسانات برق، استفاده در گرد وغبار، بکارگیری آداپتور متفرقه و یا اتصال لوازم جانبی غیر استاندارد نمی باشد.

 

 1. هرگونه نصب نرم افزار و یا عملیات نرم افزاری بر روی کالا (به عنوان مثال میکسر، پاورمیکسر، کارت صدا و…) که باعث اختلال در سیستم عامل کالا گردد، شامل گارانتی نمی شود.

 

 1. جهت استفاده از شرایط گارانتی طلایی، مشتری می بایست کالا را در کارتن و بسته بندی مربوط به خود ارسال نماید. چنانچه کالا فاقد کارتن باشد از پذیرش کالا معذوریم.

 

 1. هزینه ارسال و دریافت کالا برای گارانتی، به عهده خود مشتری می باشد.

 

 1. در صورت تعمیر کالا توسط خریدار و یا تعمیرگاه های متفرقه، فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

 

 1. زمان بررسی توسط کارشناسان و تعمیر توسط مهندسان پارسیان صوت بسته به نوع عیب کالا متغیر است.

 

 1. خدمات گارانتی فقط برای تعمیر، سرویس، تعویض قطعات داخلی و دستمزد می باشد.

 

 1. گارانتی شامل کالای خریداری شده بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و یا قطعات و لوازم جانبی نمی شود.

 

 1. تنها تعداد محدودی از کمپانی ها کالاهایی مانند میکروفن ، هدفون و باطری را ضمانت می کنند؛ که شرط ضمانت این محصولات بسته به کمپانی های سازنده بوده و در غیر اینصورت شامل گارانتی طلایی نبوده و تنها شامل ضمانت 7 روزه می باشند.

 

 1. چنانچه خدمات تعمیر کالا به دلیل عیب فوق فنی یا نبود قطعات صورت نگرفت، بنابر نظر کارشناسان و با تعهد مشتری، کالا برای تعمیر به خارج از کشور ارسال می گردد؛ که لازم است عرض نماییم ارسال و دریافت کالا ممکن است تا سه ماه به طول بیانجامد .

 

 1. تعمیر تمامی کالاهای مرتبط با بند 5 و 6 شرایط گارنتی طلایی پارسیان صوت، تنها با قبول پرداخت هزینه های تعمیر و هزینه های رفت و برگشت مرسوله توسط مشتری، امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

X