گارانتی طلایی پارسیان صوت

 

گارانتی طلایی پارسیان صوت

 

فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت با شعار “خرید آسان ، با اطمینان و هوشمند” و در جهت رضایت مشتری که یکی از ارکان اصلی این مجموعه می باشد؛ محصولات خود را علاوه بر ۷ روز ضمانت تعویض، با ۱۸ ماه گارانتی طلایی ارائه می نماید.

امتیاز فوق از گارانتی شرکت سازنده مجزا بوده و این امکان رو به خریدار می دهد تا بتواند خریدی آسان ، با اطمینان و هوشمند انجام دهد و در خرید یک کالا دو گارانتی معتبر دریافت نمایید ( توجه : مدت زمان گارانتی شرکت سازنده متغیر است و مدت زمان آن وابسته به زمان اعلامی از سوی خود شرکت سازنده می باشد ).

در نظر داشته باشید کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً مشتری نیز می بایست قوانین سایت را پیش از خرید مطالعه و رعایت نموده و به شرایط آن پایبند باشد.

 

شرایط گارانتی طلایی پارسیان صوت :

 

۱- تنها کالاهای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت شامل گارانتی می باشند.

۲- مدت زمان گارانتی طلایی  ۱۸ ماه  پس از تاریخ خرید کالا می باشد.

۳- چنانچه کالای ارسال شده در زمان دریافت از لحاظ ظاهری عیبی داشته باشد، شامل ضمانت ۷ روزه تعویض کالا می گردد.

۴- ملاک فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت برای تأیید گارانتی کالا، برچسب ضمانت روی کالا بوده و در شرایط زیر کالا از گارانتی طلایی خارج می گردد :

– برچسب ضمانت، فاقد مهر فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت

– خط خوردگی ، کثیف شدن و یا مخدوش شدن برچسب ضمانت

– دستکاری کد کالا و یا تاریخ خرید کالا

– عدم مطابقت اطلاعات برچسب ضمانت با مشخصات فاکتور خرید

 

۵- گارانتی طلایی شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی و یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، سقوط، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، آسیب های ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی وعیوب ناشی از نوسانات برق، استفاده در گرد وغبار، بکارگیری آداپتور متفرقه و یا اتصال لوازم جانبی غیر استاندارد نمی باشد.

۶- هرگونه نصب نرم افزار و یا عملیات نرم افزاری بر روی کالا (به عنوان مثال میکسر، پاورمیکسر، کارت صدا و…) که باعث اختلال در سیستم عامل کالا گردد، شامل گارانتی نمی شود.

۷- جهت استفاده از شرایط گارانتی طلایی، مشتری می بایست کالا را در کارتن و بسته بندی مربوط به خود ارسال نماید. چنانچه کالا فاقد کارتن باشد از پذیرش کالا معذوریم.

۸- هزینه ارسال و دریافت کالا برای گارانتی، به عهده خود مشتری می باشد.

۹- در صورت تعمیر کالا توسط خریدار و یا تعمیرگاه های متفرقه، فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

۱۰- زمان بررسی توسط کارشناسان و تعمیر توسط مهندسان پارسیان صوت بسته به نوع عیب کالا متغیر است.

۱۱- خدمات گارانتی فقط برای تعمیر، سرویس، تعویض قطعات داخلی و دستمزد می باشد.

۱۲- گارانتی شامل کالای خریداری شده بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و یا قطعات و لوازم جانبی نمی شود.

۱۳- تنها تعداد محدودی از کمپانی ها کالاهایی مانند میکروفن، ووفر، هدفون و باطری را ضمانت می کنند؛ که شرط ضمانت این محصولات بسته به کمپانی های سازنده بوده و در غیر اینصورت شامل گارانتی طلایی نبوده و تنها شامل ضمانت ۷ روزه می باشند.

۱۴- چنانچه خدمات تعمیر کالا به دلیل عیب فوق فنی یا نبود قطعات صورت نگرفت، بنابر نظر کارشناسان و با تعهد مشتری، کالا برای تعمیر به خارج از کشور ارسال می گردد؛ در این صورت دریافت کالا ممکن است تا چند ماه به طول بیانجامد .

۱۵- تعمیر تمامی کالاهایی که شرایط گارنتی طلایی برای آن ها لغو شده است، تنها با قبول پرداخت هزینه های تعمیر و هزینه های رفت و برگشت مرسوله توسط مشتری، امکان پذیر می باشد.

اشتراک گذاری