دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 24 کالا از 30

فوکوسرایت Focusrite

فوکوسرایت Focusrite

اغلب مهندسین صدا، لااقل مقطعی از زندگی کاری خود را با تجهیزات فوکوسرایت Focusrite گذرانده اند. این شرکت از زمان های قدیم به تولید پری آمپ های کلاسیک آنالوگ، EQ ها و انواع کمپرسورها مشغول بوده و کماکان نیز در تولید این محصولات فعال است. شرکت فوکوسرایت Focusrite در سال های اخیر یک پلتفرم صوتی جدید تحت عنوان RedNet معرفی کرده است که در نوعِ خود بی نظیر است و با آن می توان هر استودیو، کلیسا، سالن و مدرسه ای را مجهز به یک سیستم صوتی قدرتمند کرد. تخصص این شرکت تولید انواع کارت های صوتی است که در ادامه درباره آن بیشتر خواهید دانست.

فوکوسرایت Focusrite

شرکت فوکوسرایت Focusrite در سال 1985 توسط روپرت نیو تأسیس شد و در ابتدا با نام تجاری Air Studios به دست سر جرج مارتین کارش را آغاز کرد. این شرکت به تدریج دامنۀ فعالیت های خود را از یک تولیدکنندۀ ساده به یک سازندۀ مطرح در عرصۀ صدا تبدیل نمود. فوکوسرایت Focusrite به مرور توانست با تولید تجهیزات پیشرفتۀ صوتی و آسان کردن فرایند نصب این دستگاه ها، موفقیت زیادی در عرصۀ بین المللی کسب کند تا آنجا که مهندسین صدا، استودیوهای خانگی و حرفه ای، محصولات فوکوسرایت Focusrite را همواره به عنوان یک انتخاب ایده آل قلمداد می کردند. جای افتخار بود که یک استودیو از محصولات این شرکت استفاده کند.

فوکوسرایت Focusrite

پس از سال ها طراحی و بهبود مداوم، فوکوسرایت Focusrite توانست تکنولوژی آنالوگِ دهۀ 80 اش را که سال ها مورد استفادۀ مهندسین و تولیدکننده های رده بالا بود به نقطه ای برساند که طیف گسترده تری از مخاطبان بتوانند از آن استفاده کنند. خط تولید مدل های کلاسیکی چون آمپلی فایرهای سیگنال ورودی (ISA) تا همین امروز به کار خود ادامه داده و در حقیقت بارها مورد بازبینی و توسعه قرار گرفته است. یکی از ثمرات این توسعه، سری Red فوکوسرایت Focusrite است. مدل های دیگری چون سری Red 1 500 توانست این محصول را به عنوان طرحی انقلابی وارد قرن بیست و یکم کند.

فوکوسرایت Focusrite

همزمان با گسترش طرح های آنالوگِ کلاسیک، فوکوسرایت Focusrite به توسعۀ تکنولوژی های جدید نیز ادامه داد. دو نمونۀ از این تکنولوژی ها عبارتند از اسکارلت و کلارت که دو کارت صدا با پری آمپ های چند کانالۀ مجهز به مبدل های high-end و خروجی ADAT هستند. این پری آمپ ها طیف گسترده تری از بافت ها از ساده و شفاف تا گرم و ویبرانت را در بر می گیرند.

فوکوسرایت Focusrite

یکی دیگر از پیشرفت های عمدۀ فوکوسرایت Focusrite خط تولید کارت های صوتی است. آن ها برای اولین بار در سال 2001 با ساخت کارت صدای Digidesign Mbox Pro Tools به این قلمرو وارد شدند که از پری آمپ های پیشرفته فوکوسرایت Focusrite استفاده می کرد. چند سال بعد، کارت صدای Saffire FireWire معرفی شد که باعث شد کیفیت فوکوسرایت Focusrite به طیف گسترده تری از DAW ها منتقل شود.

فوکوسرایت Focusrite

این شرکت در سال 2011 با معرفی کارت صدای USB سری اسکارلت به محبوبیت و شهرت زیادی رسید. این کارت صدا یکی از محبوب ترین کارت های صوتیِ USB در پارسیان صوت بوده و هست. تفکر رو به جلوی فوکوسرایت Focusrite متوقف نشد و با خلاقیتی بیشتر کارت صدای iTrack iOS را نیز معرفی نمود.

همزمان با این پیشرفت ها، فوکوسرایت Focusrite وارد عرصۀ پلاگین های نرم افزاری هم شد. این شرکت دست به تولید مجموعه ای از پلاگین های عالی برای پردازش صدا زد که اکثر آن ها به صورت رایگان در کنار کارت های صدای این شرکت عرضه می شوند.

فوکوسرایت Focusrite

یک مثال خوبِ دیگر تولید کارت های صوتی سری RedNet است که حقیقتاً دنیای ضبط را وارد عصر جدیدی کرد. این کارت ها بر اساس پروتکل صوتی دانته با نام لاتین high-bandwidth Dante digital audio ساخته شده اند. RedNet مجهز به یک سوئیچ گیگابیت اترنت بوده و قادر است تأخیر صوتی را به صفر برساند و از رزولوشن های 24 بیت در 192 کیلو هرتز حمایت می کند که قابل افزایش تا 512 کانال ورودی/خروجی در باند فرکانسی 24 بیت / 48 کیلو هرتز است. این محصول برای استودیوها و سالن های بزرگ انتخاب مناسبی است.

فوکوسرایت Focusrite

در حال حاضر فوکوسرایت Focusrite عزم خود را جزم کرده تا در تمامی عرصه های موسیقی حرفی برای گفتن داشته باشد. تجهیزات و لوازم این شرکت از استودیوهای خانگی تا استودیوهای بزرگ در هر سطح و اندازه ای قابل استفاده است. چه بخواهید از سیستم RedNet برای سهولت نصب آن استفاده کنید و چه از سایر تولیدات فوکوسرایت Focusrite، یقین داشته باشید که محصولِ خریداری شده از هر حیث آزموده شده و جای نگرانی نیست. شاید با خواندن توضیحات درک مناسبی از محصولات این شرکت نداشته باشید، به همین خاطر توصیه می کنیم حضوراً به فروشگاه پارسیان صوت مراجعه کنید و از نزدیک کیفیت کارت های صوتی فوکوسرایت Focusrite را تجربه کنید.

فوکوسرایت Focusrite

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست