گارانتی طلایی 18 ماهه کالا

فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت با شعار خرید آسان، با اطمینان و هوشمند” و در جهت رضایت مشتری که یکی از ارکان اصلی این مجموعه می باشد؛ محصولات خود را علاوه بر ۷ روز ضمانت تعویض، با ۱۸ ماه گارانتی طلایی ارائه می نماید.

امتیاز فوق از گارانتی شرکت سازنده مجزا بوده و این امکان رو به خریدار می دهد تا بتواند خریدی آسان ، با اطمینان و هوشمند انجام دهد و در خرید یک کالا دو گارانتی معتبر دریافت نمایید.( توجه : مدت زمان گارانتی شرکت سازنده متغیر است و مدت زمان آن وابسته به زمان اعلامی از سوی خود شرکت سازنده می باشد )

در نظر داشته باشید کلیه قوانین فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً مشتری نیز می بایست قوانین سایت را پیش از خرید مطالعه و رعایت نموده و به شرایط آن پایبند باشد.

شرایط گارانتی طلایی 18 ماهه کالا :

1- تنها کالاهای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت شامل گارانتی می باشند.

2- مدت زمان گارانتی طلایی ۱۸ ماه پس از تاریخ خرید کالا می باشد.

3- چنانچه کالای ارسال شده در زمان دریافت از لحاظ ظاهری عیبی داشته باشد، شامل ضمانت ۷ روزه تعویض کالا می گردد.

4- ملاک فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت برای تأیید گارانتی کالا، برچسب ضمانت روی کالا بوده و در شرایط زیر کالا از گارانتی طلایی خارج می گردد :

– برچسب ضمانت، فاقد مهر فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت

– خط خوردگی ، کثیف شدن و یا مخدوش شدن برچسب ضمانت

– دستکاری کد کالا و یا تاریخ خرید کالا

– عدم مطابقت اطلاعات برچسب ضمانت با مشخصات فاکتور خرید

۵- گارانتی طلایی شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی و یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، سقوط، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، آسیب های ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی وعیوب ناشی از نوسانات برق، استفاده در گرد و غبار، بکارگیری آداپتور متفرقه و یا اتصال لوازم جانبی غیر استاندارد نمی باشد.

6- هرگونه نصب نرم افزار و یا عملیات نرم افزاری بر روی کالا (به عنوان مثال میکسر، پاورمیکسر، کارت صدا و…) که باعث اختلال در سیستم عامل کالا گردد، شامل گارانتی نمی شود.

7- جهت استفاده از شرایط گارانتی طلایی، مشتری می بایست کالا را در کارتن و بسته بندی مربوط به خود ارسال نماید. چنانچه کالا فاقد کارتن باشد از پذیرش کالا معذوریم.

8- هزینه ارسال و دریافت کالا برای گارانتی، به عهده خود مشتری می باشد.

9- در صورت تعمیر کالا توسط خریدار و یا تعمیرگاه های متفرقه، فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

10- زمان بررسی توسط کارشناسان و تعمیر توسط مهندسان پارسیان صوت بسته به نوع عیب کالا متغیر است.

11- خدمات گارانتی فقط برای تعمیر، سرویس، تعویض قطعات داخلی و دستمزد می باشد.

12- گارانتی شامل کالای خریداری شده بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و یا قطعات و لوازم جانبی نمی شود.

13- تنها تعداد محدودی از کمپانی ها کالاهایی مانند میکروفن، ووفر، هدفون و باطری را ضمانت می کنند؛ که شرط ضمانت این محصولات بسته به کمپانی های سازنده بوده و در غیر اینصورت شامل گارانتی طلایی نبوده و تنها شامل ضمانت ۷ روزه می باشند.

14- چنانچه خدمات تعمیر کالا به دلیل عیب فوق فنی یا نبود قطعات صورت نگرفت، بنابر نظر کارشناسان و با تعهد مشتری، کالا برای تعمیر به خارج از کشور ارسال می گردد؛ در این صورت دریافت کالا ممکن است تا چند ماه به طول بیانجامد .

15- تعمیر تمامی کالاهایی که شرایط گارنتی طلایی برای آن ها لغو شده است، تنها با قبول پرداخت هزینه های تعمیر و هزینه های رفت و برگشت مرسوله توسط مشتری، امکان پذیر می باشد.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.