مجموعه پارسیان صوت پس از یک دهه فعالیت میدانی در زمینه تجهیزات صوتی ، استودیو و تصویر در سال 1393 با دیدگاه توسعه کاری خود در سطح کشور، ایجاد ارتباط موثر با متخصصان و علاقه مندان در سراسر ایران، معرفی و ارتقاع سطح علمی و فرهنگی استفاده از ابزارآلات صدا و تصویر و با دراختیار گذاشتن ابزارهای نوین این صنعت جهت ایجاد آثار هنری ماندگار و لذت بخش و همچنین مشاوره رایگان در این زمینه با کسب تجربه از کارشناسان نتورک و با استفاده از تیم مهندسی و مجرب خود وب سایتی را با عنوان پارسیان صوت راه اندازی نمود.

فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت آسان اطمینان هوشمند آسان با اطمینان و هوشمند خرید کنید

این مجموعه تلاش خود را می نماید تا در فضای رقابتی حاکم بر این عرصه علاوه بر همکاری صمیمانه با رقبا ، بستری جهت رضایت هر چه بهتر مشتری فراهم سازد و کالاهای خود را با تضمین بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه نماید.

علاوه براین موارد این فروشگاه اینترنتی از همان بدو تاسیس بنا را بر رضایت مشتری گذاشت تا اطمینان خاطر مشتری را از اصالت کالا، پرداخت ایمن، ارسال سریع و خدمات پس از فروش فراهم سازد.

ما  مفتخر هستیم که در طی همکاری با شرکت های معتبر جهانی و واردکنندگان رسمی و قانونی به مشتریان خود این اطمینان را بدهیم که تمامی کالاهای ارائه شده در سایت از برندهای معتبر جهان بوده و دارای گارانتی اصالت می باشند و با پشت سرگذاشتن تمامی مجاری قانونی وارد کشور شده و عرضه میگردند.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.