دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 24 کالا از 33

ای کی جی AKG

ای کی جی AKG

ضبطِ شفاف صدا یا کنترل همه جانبه تولید موسیقی بدون تجهیزات حرفه ای میسر نبوده و البته ساخت چنین تجهیزاتی در تخصصِ برند خوشنامی چون ای کی جی AKG است. تبحر ای کی جی AKG ساخت لوازم استودیویی حرفه ای مورد نیاز برای ضبط و مانیتورینگ صداست. محصولات این شرکت از میکروفون های رده بالای کاندنسر گرفته تا هدفون های مقرون به صرفه اش پشتوانۀ 70 سال تجربه و نوآوری به همراه دارد. تنها یکبار استفاده از تجهیزات ای کی جی AKG برای لمس کیفیت آن ها کافی است.

ای کی جی AKG

ای کی جی AKG از دلِ رادیو، تئاتر و جاز در کشور اتریش در اواخر دهۀ 40 متولد شد؛ جایی که اکثر تجهیزات مورد نیاز به طور دست ساز ساخته می شدند و صرفاً برای رفع نیازهای اولیه بودند. در همین گیر و دار فیزیکدانی معروف به نام رادولف گوییریک و مهندس ارنست پلز با ملاقات کوتاهی، آینده صدابرداری را طور دیگری رقم زدند. آن ها در عرض چند سال به کمک تیمی از مهندسین خلاق یکی از اولین میکروفون های باکیفیتِ داینامیک تحت عنوان D12 را به بازار عرضه کردند. D12 بعدها به مدل پیشرفته تر C12 تکامل یافت که اولین میکروفون خازنی چند منظورهِ کنترل از راه دور بود. همزمان با این رویداد ای کی جی AKG از هدفون های داینامیک خود نیز رونمایی کرد.

ای کی جی AKG

در دهۀ 70 میلادی ای کی جی AKG مثل یک انفجار در صحنۀ جهانی گسترش یافت. تجهیزات این شرکت از شبکۀ خبری BBC در لندن تا صنعت ضبط صدا در آمریکا به کار گرفته شد. آن ها بیش از 1000 ثبت اختراع (پتنت) انجام دادند که به تأیید هنرمندان بزرگی مثل فرانک سیناترا رسیده بود. در حال حاضر ای کی جی AKG برندی مشهور در حوزۀ ساخت میکروفون و هدفون است که به پاس زحماتش در عرصۀ ضبط صدا جوایز متعدد و ارزشمندی چون Grammy Tech 2010 از آن خود ساخته است. ای کی جی AKG آنقدر کارش را درست انجام می دهد که به راحتی می توان دیگران را متقاعد به استفاده از محصولاتش کرد.

ای کی جی AKG

از هدفون های سری K یا یک جفت میکروفون کاندنسر C414 با استاندارد استودیویی و چندین الگوی قطبی استفاده کنید تا عملاً معنی کیفیت را بفهمید. مهم نیست که هنرمند باشید یا مهندسی رادیو یا متخصص ضبط صدا. در هر صورت نمی توانید صدا را با کیفیتی بالاتر از ای کی جی AKG ضبط کنید! برای مثال اگر نگاهی موشکافانه به این میکروفون ها بیندازید خواهید دید که چقدر جزئیات ریز برای مقابله با نویز و ایزوله کردن کپسول از لرزش های خارجی در آن وجود دارد. علاوه بر این اگر استماع دقیق صدا بدون نویزهای خارجی هدف شماست وقتتان را بیهوده هدر ندهید. ای کی جی AKG دقیقاً همان چیزی است که دنبالش هستید.

ای کی جی AKG

شاید هیچ تولیدکننده ای را نتوان یافت که تا این حد روی کیفیت صوتی محصول خود حساسیت به خرج دهد. فرایند کار ساده است. ای کی جی AKG ابتدا از بادوام ترین مواد برای ساخت محصول خود استفاده می کند که طبیعتاً قیمت تمام شدۀ کالا بالا می رود. سپس با بررسی آخرین تکنولوژی های روز سعی می کند حداکثر بهره برداری را از موادِ به کار رفته به عمل آورد . بعد از انجام همۀ این کارها و تولید نمونۀ اول، آزمون گرهای ای کی جی AKG آن را تحت آزمایش های بی رحمانه سخت قرار می دهند تا از دوام واقعی محصول اطمینان حاصل شود. هیچ چیزی کمتر از خوب به بازار عرضه نخواهد شد.

ای کی جی AKG

نگران افتادن میکروفون نباشید. میکروفون های ای کی جی AKG قبل از اینکه نور روز را دیده باشند چندین بار از ارتفاع مناسب روی زمین رها می شوند تا دوام خوبی برای عرضه به بازار داشته باشد. همینطور هدفون های تولیدی تست های مشابهی را پشت سر می گذارند. کابل هدفون ها 80 هزار بار پیچ و تاب داده می شود تا از استحکام آن اطمینان حاصل شود. همچنین درایورها با انبوهی از نویزهای کوتاه 5 ثانیۀ 3 وات بمباران می شود تا از پایداری هدفون در شرایط پرتنش اطمینان کافی حاصل شود. در نتیجه اگر میکروفون یا هدفون باکیفیتی نیاز داشتید مستقیماً سراغ ای کی جی AKG بروید.

ای کی جی AKG

اگرچه در اغلب استودیوهای درجه یک دنیا شاهد میکروفون های کاندنسر C12 هستید ولی به راحتی می توانید حضور میکروفون های سری P و هدفون های مشهور سری K را در هر جایی از استودیو های خانگی تا استیج زنده بیابید. ای کی جی AKG از محبوبیت جهانی برخوردار است و به نیازهای هنرمندان، دی جی ها، مهندسین صدا و پادکسترها و هر آنکه با صدا سر و کار دارد احترام می گذارد.

ای کی جی AKG

بیش از 70 سال است که ای کی جی AKG با تولید ابزارآلات حرفه ای برای مهندسین و هنرمندان تجربۀ جدیدی از ضبط و شنیدن صدا برایشان به ارمغان آورده است. احتمالاً بسیاری از افراد از همان اوایلِ حضور ای کی جی AKG تجربۀ استفاده از تجهیزاتش را دارند. اکنون در هر استودیویی می توانید ردی از وجود این تجهیزات را بیابید. هر وقت احساس کردید چیزی در استودیوی شما جایش خالی است قطعاً آن چیز تجهیزات صوتی ای کی جی AKG است.

ای کی جی AKG

ای کی جی AKG

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست