دسته های محصولات
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 7 کالا از 7

فوکال Focal

فوکال Focal

اسپیکرهای مانیتورینگ فوکال Focal فقط برای یک چیز ساخته شده اند: پخش صادقانه و درست صدا، نه اندکی کم و نه اندکی زیاد. فوکال Focal با 40 سال سابقه در تولید اسپیکرها و درایورها، تعریف دیگری از اسپیکرهای مانیتورینگ را به دنیای موسیقی ارائه کرده است.

فوکال Focal

فوکال Focal از دو جنبۀ کیفیت محصولات و شیوۀ کسب و کار قابل تحسین است. شاید به جرأت بتوان گفت که نقطۀ پیشرفت این کمپانیِ فرانسوی وابسته به درایورهای تولیدی آن بوده است. فوکال Focal به صورت تخصصی بر روی درایورها کار می کرد و به مرور با با گسترش دامنۀ فعالیت ها و استفاده از فناوری های جدید به برندی مشهور در حوزۀ اسپیکرهای مانیتورینگ تبدیل شد. یکی از اولین و گسترده ترین تکنولوژی های فوکال Focal، تویترهای inverted-dom بود که در سال 1981 معرفی شد و البته در سال 2002 با معرفی تویتر بریلیوم مجدداً مورد بازبینی قرار گرفت. همین طراحی چندین و چند بار تقلید و کپی برداری شد و تا آنجا ادامه یافت که به مبنایی برای صنعت مانیتورینگ تبدیل شد.

فوکال Focal

در طول پنج سال، فوکال Focal با روی آوردن به فیبرهای فایبرگلاس و نهایتاً استفاده از کولار، شوک بزرگی به دنیای تولید اسپیکرهای مانیتورینگ وارد کرد. موفقیت این شرکت در ساخت مخروط بلندگوی Poly-K باعث شد تا زمینه برای ساخت بلندگوهای فرکانس پایین فراهم شود؛ بلندگوهایی که می توانست فرکانس های عمیق بیس را به همان خوبی فرکانس های گسترده در طیف میدرنج تولید کند. فوکال Focal در سال 1995 با تولید مخروط های W این پیشرفت را وارد مرحلۀ جدیدی کرد. مخروط های سری W از یک هسته از جنس فوم با پوشش بیرونی فوق العاده محکم و سختِ فایبرگلاس ساخته شده بود. این پیشرفت تا حدِ زیادی سرآغاز تولیدات باکیفیتِ اسپیکرهای مانیتورینگ بود.

فوکال Focal

به همان صورت که نوآوری هایی مانند تویترهای بریلیوم برای اولین بار بر روی اسپیکرهای رده بالای Grand Utopia مورد آزمایش قرار گرفت، مخروط های سری W نیز بعد از تولید انبوه و مقرون به صرفه تر شدن وارد چرخۀ تولید شدند. استفاده از این تکنولوژی رواج یافت و شرکت های مختلف از جمله فوکال Focal به استفادۀ گسترده از آن رو آوردند. برای مثال تویترهای سری بریلیوم و اسپیکرهای سری W در مانیتورهای nearfield به کار رفت که یکی از بهترین تولیدات فوکال Focal در طول یک دهه بود.

موفقیت فوکال Focal در اروپا بالاخره به آمریکا هم رسید. با وجود موفقیت های سریع و رشد چشمگیر، این شرکت کماکان به مشتریان خود وفادار مانده و پشتیبانی خوبی از آن ها به عمل می آورد. این چیزی است که باعث تمایز این شرکت از رقبا شده است. در حال حاضر روح نوآورانۀ فوکال Focal و کیفیت بالای محصولاتش، جایگاه آن را به عنوان برند محبوب در حوزۀ مانیتورهای استودیویی در میان مشتریان ثابت قدم کرده است.

فوکال Focal

سری جدید اسپیکرهای تولیدی فوکال Focal شامل مخروط های سری F و تکنولوژی Tuned Mass Damper هستند. این محصول در کنار هدفون های استودیویی باکیفیت فوکال Focal مهندسین میکس و مسترینگ را قادر می سازد تا ابزاری دقیق برای رصد صدا داشته باشند و در بازار رقابتی امروز بتوانند جایگاه و برتری خود را حفظ کنند. باعث افتخار است کسی از محصولات این شرکت استفاده کند و آن را به دیگران توصیه کند.

فوکال Focal

فوکال Focal

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست