دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 20 کالا از 20

جی بی ال JBL

جی بی ال JBL

چه در خانه در استودیو خصوصی خود باشید، چه در یک خانه تولیدی بزرگ کار کنید و چه در یک تور با سیستم تقویت صدا می توانید عملکردی را انتظار داشته باشید که بیش از هزینه تجهیزات آنها باشد.

ما در مورد نوعی فناوری صحبت می کنیم که تفاوت واضحی را ایجاد می کند که از آن استقبال خواهید کرد، مهم نیست که تازه کار خود را شروع کرده اید یا یک حرفه ای مادام العمر هستید.

جی بی ال JBL

صحبت از فناوری، جی بی ال JBL بیش از 70 سال در تولید بلندگو پیشگام بوده و آنها را به یکی از برجسته ترین مقامات در زمینه طراحی و تولید بلندگو تبدیل کرده است.

فلسفه آنها شامل این ایده است که اگر آنها به بخشی که وجود ندارد نیاز داشته باشند، سازش نمی کنند و آنها آن را می سازند. این نوآوری های چشمگیر آنها تا سیم پیچ بلندگو مورد نیاز برای ایجاد یک طراحی سیم پیچ خاص گسترش می یابد.

جی بی ال JBL

فراهم کردن صدای درجه یک کار ساده ای نیست و آزمایشات زیادی روی فناوری بلندگو و مانیتور جی بی ال JBL انجام می شود. اگر نیم نگاهی به پشت پرده بیندازید، برخی از روش های آزمایش قابل توجه مهندسان را که هنگام تصمیم گیری مهم در مورد طراحی استفاده می کنند، مشاهده خواهید کرد، روشهایی که تعیین می کنند آیا ریاضی روی کاغذ به نتایج واقعی تبدیل می شود.

یک نمونه از این موارد، معیارهای طراحی Linear Spatial Reference در پشت اسپیکر مانیتورهای استودیویی سری LSR است. این فرآیند شامل 72 اندازه گیری مختلف در یک زمینه 360 درجه برای کپچر همه جنبه های عملکرد مانیتور آنها است. روش های دیگر آزمایش شامل چندین اتاق آزمایش بدون پژواک مخصوص برنامه است و آنها حتی یک بلندگو اختصاصی نیز ساخته اند که به آنها امکان می دهد تمام سیستم های بلندگو را به سرعت در فضای دقیق برای آزمایش A / B تغییر مکان دهند.

جی بی ال JBL

از ابتدای سال 1927 با اولین بلندگوها و به کارگیری گسترده مانیتور استودیویی کاملا محبوب 4320 توسط غول هایی مانند Capitol Records و EMI، JBL به عنوان یک نیروگاه بزرگتر در دنیای ضبط، صدای زنده و تقویت صدای تئاتر موجود است.

در طول سالها، آنها توسط موسسات به دلیل مشارکت در موسیقی و فن آوری صدا، چندین جایزه TEC، جوایز اسکار و یک گرمی فنی ساخته شده اند.

جی بی ال JBL

جی بی ال JBL

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست