دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 5 کالا از 5

کی اند ام K&M

کی اند ام K&M

قیمت یک پایه میکروفون حرفه ای چقدر است؟ وقتی این سوال را در مورد ساز مورد علاقه یا تجهیزات گرانبهای خود می پرسید پاسخی کاملاً روشن دارد. شما باید استندی را انتخاب کنید که لایق تجهیزات ارزشمند شما باشد و این کار فقط از عهدۀ شرکتی بر می آید که تخصصش همین کار است. چه بخواهید یک پلتفرم کامل برای کیبوردتان انتخاب کنید و چه نیازمند خرید یک رک مونت مطمئن باشید، کم لطفی است که محصولات کی اند ام K&M را به عنوان انتخاب اولتان در نظر نگیرید.

کی اند ام K&M

شکل گیری کی اند ام K&M به سال 1930 بر می گردد؛ زمانی که کارل کنیگِ ابزارساز (Karl König) و اریک میر (Erich Meyer) شرکتی برای تولید اسکیتِ روی یخ در Zella-Mehlis در شرقِ آلمان بنا کردند. در خلال جنگ جهانی دوم، زمانی که روسیه آلمان را غافلگیر کرد و شرکت های خصوصیِ واقع در شرق آلمان را یکی پس از دیگری مصادره می کرد، این دو نفر شرکت را به ورتهایم در غرب آلمان منتقل کردند و کسب و کار جدید خود را در سال 1949 بار دیگر شروع کردند. اولین کارخانه در این شهر با هشت کارمند راه اندازی شد. البته کارخانۀ فعلی کی اند ام به تجهیزات پیشرفته ای مجهز شده و اصلاً قابل مقایسه با زمان راه اندازی اش نیست. این کارخانه بعد از مدتی روی غلتک افتاد و خط تولیدش را با فناوری های کامپیوتری، دستگاه های برش لیزری، روبات های جوشکاری و دستگاه های کنترل CNC برای افزایش دقت برشکاری و بالا بردن ایمنی محل کار و البته کاهش آلاینده ها برای حفظ محیط زیست، مجهز شد.

کی اند ام K&M با شعار «Stands For Your Music» به معنی «استندهایی برای موسیقی شما» روی کار آمده است. این نشان می دهد که این شرکت تمام انرژی و تخصص خود را بر روی ساخت استند و پایه میکروفون گذاشته است. شرکت کی اند ام K&M سال 1949 با این فلسفۀ کاری فعالیتش را آغاز کرد که محصولاتی بسازد که از کیفیت و دوام زیادی برخوردار باشند. محصولاتی که استفاده از آن ها راحت باشد و موزیسین ها بتوانند روی کار اصلی خود که موسیقی است تمرکز کنند.

کی اند ام K&M

70 سالِ قبل شرکت کی اند ام K&M با محصولات بادوام و باکیفیتش روی کار آمد و اکنون افتخار این را دارد که به عنوان برترین تولیدکنندۀ اختصاصی استندهای موسیقی اعم از استند میکروفون، استند سازهای موسیقی، استند اسپیکر، پایه ها و تجهیزات جانبی نورپردازی، تکنولوژی های صوتی و استودیویی در صنعت موسیقی فعالیت کند. بیش از 270 نفر در ورتهایم آلمان دورهم جمع شده اند تا محصولاتی این چنین باکیفیت بسازند. طبق استانداردهای کیفی کی اند ام K&M، تقریباً تمام اقلام فلزی و پلاستیکی در داخل خودِ این کارخانه تولید می شود و هیچ قطعه ای از خارج از کشور وارد نمی شود.

بیش از 1500 استند و براکت در دو کارخانۀ آلمانی تولید و به بیش از 80 کشور دنیا صادر می شود که چیزی حدود 60 درصد تولیدات این شرکت را در بر می گیرد. بسیاری از محصولات کی اند ام K&M در حال حاضر کلاسیک شناخته شده و نوعی استاندارد در صنعت موسیقی محسوب می شوند. به عنوان مثال طراحی استند برای میکروفون 210/9، موزیک استند 101، استند in-bell R&O، کیبورد استند Spider Pro و اسپیکر استند 214/6 همگی جزء مواردی هستند که در حال حاضر به عنوان طرح های کلاسیک شناخته می شوند. بسیاری از محصولاتِ این شرکت ثبت اختراع شده اند و همه ساله به تعداد آن ها افزوده می شود.

کی اند ام K&M

شرکت کی اند ام K&M سرنام König & Meyer همواره محصولاتی با کیفیت تولید می کند. این شرکت در تمامی مراحل طراحی و تولید، رعایت اصول کیفی و حساسیت روی این موضوع را سرلوحۀ کار خود قرار داده است و نهایتاً محصولی که به دست شما می رساند فوق العاده کیفیت بالایی دارد. به همین خاطر است که محصولات کی اند ام K&M توسط قشر وسیعی از پرفورمرها، نوازنده ها و مهندسین صدا استفاده می شود. کیفیت موادِ به کار رفته و دوام محصولات کی اند ام K&M را به راحتی می توان متوجه شد. استیل زد زنگ و دقت بالای مهندسین آلمانی دست به دست هم داده اند و محصولاتی خلق کرده اند که وقتی روی آن دست می کشید حسِ کیفیت را به وضوح احساس می کنید.

وقتی با کیبوردی که بر روی پایه کیبورد کی اند ام K&M قرار گرفته است می نوازید، انگار محکم به زمین چسبیده است. حتی با ضربه های محکم هیچ لرزشی احساس نمی کنید. همین موضوع دربارۀ استندهای میکروفون با کلاچ های بی نظیرشان نیز صادق است. حتی سنگین ترین میکروفون های کاندنسر روی این پایه ها کوچکترین لرزش و ناپایداری ندارند. شاید در نگاه اول، بیشترین چیزی که نظر ما را جلب کند کیفیت محصولات کی اند ام K&M باشد ولی این تازه آغازِ راه است. نوآوری به کار رفته در طراحی محصولات این شرکت، خود جای بحث دارد. به عنوان مثال، استند اسپیکرهای کی اند ام K&M به واسطۀ سیستم جالبِ Ring Lock در بین مهندسین صدا بسیار محبوبیت یافته است. استندهای ساخته شده برای کیبورد نیز قابل شخصی سازی هستند و استفاده از آن ها بسیار راحت است.

کی اند ام K&M

در صورتی که بر حسب اتفاق استند شما بشکند یا با مشکلی مواجه شود چه خواهد شد؟ کی اند ام K&M تا 5 سال کیفیت محصولات خود را 100% تضمین می کند یعنی اگر مشکلی به وجود آید بدون سوال آن را با یک نمونۀ سالم تعویض خواهند کرد. بعد از پایان فرصت 5 ساله، تمام قسمت های محصول تا 10 سال دیگر قابل تعویض هستند. این باعث می شود تا با کمبود قطعات ناچار نشوید استند خود را به زباله تبدیل کنید. بنابراین با خرید یکی از محصولات کی اند ام تا 15 سال می توانید از آن استفاده کنید. به این ترتیب زبالۀ کمتری تولید می کنید و محیط زیست نیز در امان خواهد بود. نظر به توجۀ ویژۀ کی اند ام K&M به محیط زیست گواهینامۀ ایزو 14007 به محصولاتش تعلق گرفته است. چنین سیاستی را در هیچ جای دیگری تجربه نخواهید کرد.

کی اند ام K&M همواره روی این موضوع تأکید داشته است که کیفیت محصولات باید در بالاترین حد خود قرار داشته باشد و البته قیمت محصول نیز به گونه ای باشد که رضایت مشتری جلب شود. رضایت مشتری اولین و مهم ترین اصل در تولیدات این شرکت است. برای حفظ رابطۀ مناسب با مشتری، فرایندهای کسب و کار به طور مداوم بهبود داده می شوند تا در گذر زمان فاصله ای بین سازندگان و مشتریان به وجود نیاید. اصل مهم بعدی که پیشتر نیز اشاره کردیم مسئولیت پذیری بالای کی اند ام K&M در حفاظت از محیط زیست است. کی اند ام K&M همواره در تولید محصولات، چه محصولاتی که از قبل تولید میکرده و چه محصولاتی که در آینده تولید خواهد کرد، جنبه های زیست محیطی را با جدیت بالا در نظر می گیرد. این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا اثرات منفی زیست محیطی ناشی از تولید محصولات صنعتی را به حداقل برساند و کمترین میزان آسیب را به گیاهان و طبیعت وارد کند. کی اند ام K&M نه تنها با مقامات زیست محیطی همکاری داشته بلکه مردم را نیز در خصوص این موضوع اطلاع رسانی می کند.

کی اند ام K&M

این شرکت تاریخچه ای به قدمت 70 سال و سابقه ای درخشان در جلب رضایت مشتریانش دارد. برخورداری از چنین پشتوانۀ مردمی باعث شده تا کی اند ام K&M به عنوان یک برند معتمد در دل مصرف کنندگانش جای بگیرد و اطمینان کافی برای ساخت محصولات جدید پیدا کند. مدیر عامل کی اند ام آقای گابریلا کنیگ موفقیت های پی در پی و بزرگترین دارایی شرکتش را نیروی کاری ماهر اعلام می کند و آیندۀ این شرکت را درخشان می داند.

کی اند ام K&M

کی اند ام K&M

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست