ضمانت تعویض ۷ روزه کالا

رضایت مشتری از ارکان اصلی فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت می باشد و در این راستا مجموعه پارسیان صوت سعی و تلاش زیادی نموده است تا شرایط مطلوبی را برای رفاه کابران خود فراهم سازد.

تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت توسط کارشناسان ما قبل از ارسال، از لحاظ فنی و ظاهری مورد بررسی قرار گرفته تا کالا بدون هیچ عیبی اعم از آسیب های فنی و ظاهری و… به دست مشتری رسانده شود.

چنانچه کالایی پس از تحویل به مشتری دارای مشکلاتی اعم از مغایرت کالا با سفارش ، کمبود لوازم جانبی، معایب فنی و یا ظاهری و… باشد، فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت با توجه به اصل حمایت از مصرف کنندگان، کالا را طبق ضوابط و مقررات مشمول ضمانت تعویض می نماید.

در این صورت خریدار می بایست تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، با پشتیبانی فروشگاه تماس برقرار کرده و پس از تایید کارشناس تنها طی مدت ۷ روز ( از تاریخ خرید ) کالا را به مرکز فنی فروشگاه اینترنتی پارسیان صوت ارسال نماید.

شرایط ضمانت ضمانت تعویض ۷ روزه کالا :

1- در صورت مغایرت کالای ارسالی با سفارش خود خواهشمندیم بسته بندی را به هیچ عنوان باز نفرمایید.

۲- چنانچه پس از باز کردن بسته بندی متوجه اشکال و یا ایراد در کالای خود شدید، جهت بازگردانی کالا از کارتن و بسته بندی تا زمان مرجوع کردن به طور سالم و صحیح نگهداری نمایید.

۳- در زمان بازگردانی، فرد می بایست عیب کالا را پشت فاکتور نوشته و فاکتور را به همراه کالا ارسال نمایید.

۴- بعضا تفاوت هایی بین تصویر کالا در سایت با خود کالا وجود دارد که این امر سندی برای عدم اصالت کالا نمی باشد و این امر شامل ضمانت تعویض نمی گردد.

۵- لازم است قبل از بازگرداندن کالا، مرسوله را همانند لحظه دریافت ( همراه تمام تجهیزات و متعلقات ) داخل کارتن گذاشته و به صورت کامل بازگردانده شود.

۶- هزینه های بازگرداندن کالا و ارسال مجدد پس از تایید، به عهده فروشگاه پارسیان صوت بوده و خریدار در قبال آن هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

۷- لازم بذکر است کالای مرجوعی به هیچ عنوان با مدل یا برند دیگری تعویض نمی گردد.

۸- چنانچه مشتری بعد از گذشت ۷ روز مشکلی در کالا بیابد و یا کالا دچار نقص فنی گردد ، خریدار می بایست در صورت دارا بودن شرایط لازم از گارانتی طلایی پارسیان صوت یا شرکت تولید کننده کالا استفاده نماید.

شرایطی که کالا شامل ضمانت تعویض ۷ روزه کالا نمی گردد :

۱- گم شدن، پاره شدن و یا خراش کارتن و بسته بندی

۲- قلم خوردگی و یا مخدوش شدن برچسب ضمانت

۳- نوشتن آدرس، نام و یا هرگونه متنی روی بدنه بسته بندی و کارتن

۴- هرگونه اشکال فنی و ظاهری در اثر استفاده نادرست کالا (به عنوان مثال شکستگی و یا خط وخش در اثر حمل ونقل و یا ضربه، نصب و راه اندازی غیراصولی ، نصب نرم افزار نامناسب، اتصال تجهیزات غیراستاندارد و ازاین دست عیوب) که توسط مشتری ایجاد گردد.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.