دکونیک Deconik

دکونیک Deconik

درباره دکونیک Deconik

گروه بازرگانی دکونیک Deconik با 30 سال سابقه همکاری با برندهای موفق ایران در حال حاضر طی فعالیت های جدید و کسب آگهی لازم در زمینه آکوستیک، عایق های صوتی و… قدم برداشته تا در کنار شما دوستان خدمتی دیگر را به ارمغان بیاورد. نام تجاری دکونیک Deconik در سال 1392 ثبت گردید و با این برندسازی بستری مطمئن و محصولاتی با کیفیت و انحصاری را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده است.

در زمینه های جدیدی که با کسب اطلاعات روز و آکادمیک آن، (آکوستیک) قدم برداشتیم قادر به انجام هرگونه پروزه مطابق با نیاز کار و محل مورد نظر شما هستیم و تولیدات و محصولات (آکوستیک، عایق های صوتی و…) خود را نسبت به درخواست شما هماهنگ خواهیم کرد.

فرایند آزمایشات تخصصی نسبت به کیفیت هر محصول و کارآیی آن انجام می گیرد و با در نظر گرفتن کنترل کیفیت جهانی و بین المللی، تولیدات عرضه می شود.

تمامی محصولات آکوستیک از تولیدات دکونیک Deconik بوده و تشابه با محصولات و برندهای اروپایی و آمریکایی با مشاوره و آگاهی از تولید آن کمپانی بوده و در جهت هم سطح کردن کیفیت با این برند ها سعی در پیشرفت و جلب رضایت شما عزیزان داریم. دکونیک Deconik بر پایه همکاری، مشاوره، پیشنهادات، خدمات و جلب رضایت مشتریان بنا شده و از تمامی شما دوستان در این عرصه دعوت به همکاری می گردد.

بحث صدا و ارتعاش به صورت روزمره در زندگی افراد جامعه مطرح می باشد، به گونه ای که آلودگی صوتی به یکی از نگرانی های جامعه بشری و سازمان های محیط زیست تبدیل شده است.

از دیرباز تاکنون یکی از زمینه های مهم تحقیقاتی در شاخه های مختلف مهندسی (نظیر مهندسی مکانیک، عمران، معماری، هوافضا، بیومکانیک کشتی سازی و مکاترونیک، اکوستیک و…) موضوع صدا و ارتعاش بوده که در دو دهه اخیر اهمیت دو چندان یافته است.

قیمت
رنگ

نمایش 1 - 24 کالا از 38

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.