دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 24 کالا از 37

بیرداینامیک Beyerdynamic

بیرداینامیک Beyerdynamic

بیرداینامیک Beyerdynamic با پشتوانۀ یک قرن تجربه و نوآوری در طراحی مبدل ها (Transducer) مدت قابل توجهی است که خط مقدم تولید میکروفون و هدفون های رده بالا را در دست گرفته است. میکروفون های ریبونِ این شرکت چیزی کمتر از یک افسانه نیستند. شما در هر استودیویی می توانید مدل های پیشرفتۀ این میکروفون ها و همچنین هدفون های رده بالایش را ببینید.

بیرداینامیک Beyerdynamic

بیرداینامیک Beyerdynamic چیزی حدود یک قرن در تولید ترانسدیوسرها پیشرو بوده و هیچ یک از رقبا نتوانسته در این مدت به چنین افتخار بزرگی دست پیدا کنند. تفکر رو به جلو و خلاقِ بیرداینامیک Beyerdynamic همواره این فرصت را برایش فراهم آورده تا در عرصه های مختلفِ صنعت موسیقی با ارائۀ نوآوری های جدید آیندۀ جدیدی رقم بزند. این شرکتِ آلمانی به خوبی توانسته نبض بازار ضبط دیجیتال را به دست بگیرد و با عرضۀ برخی از بهترین مدل های میکروفون و هدفون به عنوان برندی محبوب در میان مشتریانش جا بیفتد.

بیرداینامیک Beyerdynamic

بیرداینامیک Beyerdynamic مدعی است که در حوزۀ هدفون به شهرت رسیده و تاریخچۀ شرکت هم این ادعا را تأیید می کند. اولین هدفون قابل فروش بیِرداینامیک DT48 بود که تولید آن از سال 1937 تا 2012 ادامه یافت. سیاست تولیدِ این شرکت بیشتر مبتنی بر ارتقاء محصولات پیشین است و نه تولید محصولات جدید. حتی هدفون های رده بالای بیرداینامیک Beyerdynamic مثل DT 770 و DT 990 از دهۀ 80 تاکنون در حال ارتقاء هستند. در حال حاضر متخصصین صدا این هدفون ها را به عنوان معتبرترین هدفون های مانیتورینگ در استودیوی خود به کار می برند.

بیرداینامیک Beyerdynamic

اگر نگوییم معروف ترین ولی قطعاً یکی از محبوب ترین میکروفون های ساخته شده توسط بیِرداینامیک M 160 است که یک مدل هایپردیویدی از نوع دابل ریبون است. همانند هدفون ها، این میکروفون ها نیز دارای میراثی هستند. M 160 در طراحی خود متکی به مدل اولیۀ E 1000 است که در سال 1966 برای بیتلز ساخته شد. این روزها میکروفون های استاندارد و داینامیک نیز خیلی محبوب هستند به خصوص برای ضبط درامز و سازهای آکوستیک.

بیرداینامیک Beyerdynamic از زمان تأسیس در سال 1924 به طور قابل ملاحظه ای رشد کرده است. محصولات این شرکت در دهه ها فعالیت زینت بخش صحنه های متعددی چون استیجِ گروه بیتلز، سخنرانی ملکه الیزابت دوم در Podium، بازی های المپیک و جام جهانی فوتبال و حتی سالن پارلمان آلمان بوده است. بیرداینامیک Beyerdynamic به دو بخش سیستم های صوتی و هدفون تقسیم شده که هر دو کارِ خود را بسیار حرفه ای انجام می دهند. با این حال ماهیت وجودی و سیاست کاریِ بیرداینامیک Beyerdynamic به محصولات قدیمی آن متکی است. علاوه بر این، اسمبل و تولید این محصولات در خودِ آلمان صورت گرفته و اطلاع از این موضوع که بیشترِ محصولات این شرکت با دست ساخته می شود خیال ما را از بابت کیفیت محصولاتش راحت می کند.

بیرداینامیک Beyerdynamic

بیرداینامیک Beyerdynamic

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست