دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 24 کالا از 75

سنهایزر Sennheiser

سنهایزر Sennheiser

کمپانی های معدودی هستند که توانسته باشند مانند سنهایزر Sennheiser در حوزه های مختلف اعتبار ویژه ای کسب کنند. از محصولات استاندارد استودیویی مانند میکروفون افسانه ای MD 421 و هدفون HD 280 Pro گرفته تا جدیدترین نسل فرستنده های وایرلس، سنهایزر Sennheiser به یکی از مطلوب ترین برندها برای افراد فعال در حوزه ی صدا تبدیل شده است.

سنهایزر Sennheiser

داستان سنهایزر Sennheiser

تاریخچه ی سنهایزر Sennheiser در صنعت صدای حرفه ای به زمانی پیش از استودیوهای ضبط مدرن باز می گردد. این کمپانی در سال 1945 به وسیله ی دکتر Fritz Sennheiser تاسیس شد که محصول MD 2 را معرفی کرد و انقلابی در کیفیت صدای برودکست ها ایجاد شد. این محصول ترند هفت دهه ی آینده را نیز مشخص کرد و موجب شد سنهایزر Sennheiser به عنوان یکی از سردمداران این حوزه مطرح شود.

سنهایزر Sennheiser

از صدا و سیما گرفته تا صنعت موسیقی

MD 2 تنها شروع راه سنهایزر Sennheiser بود. این کمپانی در ادامه ی راه میکروفون های برودکست موفقی مانند MD 441 و MD 421 را معرفی کرد که هر دوی آن ها به سرعت به صنعت تولید موسیقی راه پیدا کردند. از اینجا به بعد، سنهایزر Sennheiser به طور مشخص صنعت موسیقی را هدف قرار داد و در آن زمان میکروفون هایی مانند MD 409 (مدل پیشین e609 و e906) را روانه ی بازار کرد. مدل های مدرن مانند میکروفون وکال دستی محبوب e835 میکروفون های سنهایزر Sennheiser را در مرکز توجه قرار دادند؛ به طوری که حتی امروزه تعدادی کمی از افراد حرفه ای حوزه ی تصویر هستند که بخواهند بدون میکروفون شات گان MKH کارشان را انجام دهند.

سنهایزر Sennheiser

هدفون کلاس جهانی سنهایزر Sennheiser

سنهایزر Sennheiser با همان قدرتی که در صنعت میکروفون داشت، پا به مارکت هدفون های حرفه ای هم گذاشت. در سال 1968 سنهایزر Sennheiser اولین هدفون پشت باز دنیا یعنی HD 414 را توسعه داد. از زمان عرضه ای این هدفون تابحال، بیش از 10 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است و این مدل در میان یکی از محبوب ترین هدفون های تمام تاریخ قرار گرفته است.

امروزه هم این میراث سنهایزر در هدفون های پرفروش و جدید آن ها دیده می شود. برای مثال، هدفون HD 280 Pro به عنوان یکی از استانداردهای استودیویی شناخته می شود. سنهایزر همچنین هدفون های بادوام و محبوبی را نیز برای دی جی ها تولید کرده است که اولین مدل آن بر می گردد به دهه ی هشتاد میلادی و هدفون HD 25. در همین حال، سنهایزر هدفن های پشت باز پیشرفته ای مانند سری HD 600 و 700 و 800 را نیز عرضه کرده است.

سنهایزر Sennheiser

نوآوری با فناوری صوتی بی سیم

سنهایزر Sennheiser تخصصش در ضبط و بازتولید صدا را با تکنولوژی سطح بالای وایرلس همراه کرد. در حقیقت، تاریخ میکروفون های وایرلس سنهایزر به سال 1957 باز می گردد، زمانی که این کمپانی نقش مهمی در توسعه ی سیستم Mikroport RF داشت. از آنجایی که چشم انداز تکنولوژی وایرلس کم کم در حال پیشرفت بود، سنهایزر فراتر از انتظار عمل کرد و به طور مداوم برخی از مطمئن ترین سیستم های وایرلس دیجیتال و UHF را به بازار معرفی کرد.

سیستم های وایرلس سنهایزر در استفاده روی استیج بسیار مورد توجه واقع شدند. مانیتورهای داخل گوش وایرلس این کمپانی یکی از تحسین شده ترین گزینه های موجود در بازار هستند که در کنار عملکرد فوق العاده، هزینه ی کمی هم برای کاربران دارند. تکنولوژی داخل گوش وایرلس سنهایزر در هر نسل بهبود پیدا می کند. همان لحظه ای که برای اولین بار از این سیستم ها استفاده کنید متوجه کیفیت و تفاوت آن ها خواهید شد.

سنهایزر Sennheiser

سنهایزر Sennheiser به آینده می نگرد

بسیاری از کمپانی ها اعتبارشان را به واسطه ی نوآوری هایشان کسب کرده اند و با نگاهی به تاریخچه ی کمپانی سنهایزر Sennheiser بدون شک متوجه ابتکارات این کمپانی خواهید شد. برای مثال یکی از حقایقی که در رابطه با این کمپانی وجود دارد این است که سنهایزر Sennheiser اولین تولید کننده ی baby monitor بود. این کمپانی همچنین به توسعه ی یکی از اولین پیام گیرها کمک کرد و همچنین نقش مهمی در محبوب کردن (و پایین آوردن قیمت) اولین میکروفون های ضبط بینورال “dummy head” بود. امروزه، تفکر این کمپانی و همکاری های آن ها منجر به تولید محصولات جدید و جذابی مانند هدست هوشمند AMBEO شده است. سنهایزر Sennheiser همیشه چیز جدیدی برای رو کردن دارد.

سنهایزر Sennheiser

سنهایزر Sennheiser

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست