دسته های محصولات
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 4 کالا از 4

آر ام ای RME

آر ام ای RME

افراد حرفه ای حوزه ی صدا به خوبی می دانند که هیچ چیز نمی تواند جایگزین کیفیت صدا شود، به همین خاطر هم هست که بسیاری از این افراد به تجهیزات تولید کمپانی آر ام ای RME اعتماد می کنند. محصولات این کمپانی مخصوص افرادی تولید می شوند که به بهترین ها نیاز دارند. این محصولات کیفیت و طول عمر بسیار بالایی را به کاربران ارائه می دهند و باعث می شود بهترین نتیجه در کارهایشان حاصل شود.

آر ام ای RME

چه شما در یک استودیوی خانگی مشغول به کار باشید و چه یک استودیوی حرفه ای تولید مدیا، در عصر تکنولوژی ضبط دیجیتال هیچ عذر و بهانه ای برای صدای غیر استاندارد وجود ندارد. از سال 1996 تا کنون، کمپانی آر ام ای RME تجهیزات باکیفیتی را برای صنعت در حال رشد ضبط موسیقی بر پایه ی کامپیوتر عرضه کرده است. محصولات این کمپانی در موزیک های موفق بسیاری استفاده شده اند.

آر ام ای RME

اولین چیزی که موجب مورد توجه قرار گرفتن آر ام ای RME شد، طراحی مبدل دیجیتال بسیار موفق آن ها بود. این کمپانی در ابتدای راهش یکی از پیشروهای توسعه ی مبدل ها بوده و هیچوقت هم این جایگاه را از دست نداده است. امروزه می توان این موضوع را در محصول SteadyClock III این کمپانی شاهد بود، یک کلاک دیجیتال که آنقدر با ثبات و پایدار است که هر مهندس صدایی قدردان شفافیت و وضوحی که به صدا می دهد خواهد بود؛ راجع به یکپارچگی سیگنالی صحبت می کنیم که بر پایه ی op-amp های بالانس و متقارن DC-coupled SoundPlus ایجاد شده تا کمترین میزان هارمونیک دیستورشن ایجاد شود. این مبدل ها بسیار پیشرفته هستند و انتظاری که صنعت صدا از محصولات آر ام ای RME دارد را به خوبی پاسخ می دهند.

آر ام ای RME

تجهیزاتی که آر ام ای RME تولید می کند، پری امپ های فوق العاده شفافی دارند. این پری امپ ها به شما اجازه می دهند صدایی بسیار طبیعی در اختیار داشته باشید. کارت های صدای آر ام ای RME چیزی بسیار فراتر از پری امپ های میکروفون خوش صدا را به کاربران ارائه می دهند. سری ابتدایی Hammerfall از این کمپانی جزو اولین مبدل ها و کارت های صدای ارزان قیمتی بود که دارای دی اس پی آن-بورد بودند. اگرچه سری Hammerfall هنوز هم تولید می شود، آر ام ای RME از آن زمان به توسعه ی دی اس پی های آن-بورد ادامه داده و سیستم هایی مانند TotalMix FX را معرفی کرده و قابلیت های بیشتری در حوزه ی میکس، افکت ها و حتی کنترل از راه دور را برای کارت های صدایی که تولید می کند فراهم کرده است.

آر ام ای RME

PCI ،USB ،FireWire ،Thunderbolt… هر نوع کانکشنی که وجود داشته باشد آر ام ای RME حداقل یک کارت صدا عرضه کرده که از آن نوع کانکشن پشتیبانی می کند. همین موضوع در رابطه با پلتفرم ها و سیستم عامل ها هم صادق است. محصولات آر ام ای RME از Mac ،PC و حتی دستگاه های iOS پشتیبانی می کنند و به کاربر اجازه می دهند تا در هر پلتفرمی که می خواهد موزیک هایش را ضبط و تولید کند. محصولات این کمپانی تا سال ها قابل استفاده هستند. بخش مهمی از این موضوع مربوط می شود به تمایل این کمپانی به پشتیبانی از محصولات قدیمی اش. آر ام ای RME نه تنها مشتری هایش را رها نمی کند، بلکه این کمپانی یک سری از جان سخت ترین محصولات بازار موسیقی را تولید کرده است که طول عمر بسیار بالایی دارند. مهم نیست سیستمی که از آن استفاده می کنید مربوط به کدام نسل باشد، در هر صورت یک کارت صدای باکیفیت از آر ام ای RME برای شما وجود خواهد داشت.

آر ام ای RME

از پشتیبانی کمپانی از محصولات قدیمی گرفته تا فلسفه ی مدرن کمپانی در طراحی محصولات، سخت بتوان مرزهای کمپانی بزرگی مثل آر ام ای RME را مشخص کرد. در محصولات این کمپانی، شور و اشتیاق بی حد و حصر با مهندسی آلمانی تلفیق شده است. چیزی که می توان از آن مطمئن بود این است که چه شما بخواهید در خانه یک دمو ضبط کنید و چه بخواهید یک قطعه ی کاملا حرفه ای بسازید، حتما می توانید روی تجهیزاتی که آر ام ای RME تولید می کند حساب کنید. مطمئن باشید که کیفیتی که مدنظرتان هست را دریافت خواهید کرد.

آر ام ای RME

آر ام ای RME

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست