تک استار Takstar

تک استار Takstar

درباره تک استار Takstar

تک استار Takstar در سال 1995 تاسیس شد. این کمپانی یک تولیدکننده پیشرو در صنعت الکتروآکوستیک است و به عنوان یک تولیدکننده میکروفون شروع به کار کرد. محصولات آن بسیار متنوع است و شامل میکروفون حرفه‌ای، هدفون، آمپلی فایر یا تقویت کننده صدا و محصولات کاربردی است.

شرکت تک استار Takstar با 210 هزار متر مربع وسعت، بیش از 2500 نفر کارمند، بیش از 10 هزار تجهیزات ساخت و تولید، بیشتر از 500 مورد تجهیزات تست پیشرفته، سیستم ERP مدرن و کنترل کیفیت پیشرفته و با بیش از 100 مهندس خبره تحقیق و توسعه سالانه توان تولید بیش از 5 میلیون و 500 هزار محصول مختلف را دارد که به عنوان یکی از بزرگترین پایگاه‌های تولید الکتروآکوستیک در جهان و شرکتی جامع که کارهای تحقیق و توسعه، تولید و فروش را انجام می‌دهد، شناخته می‌شود.

تک استار Takstar

اولویت اصلی

وظیفه آنها تضمین ارائه راه حل‌های خلاقانه به کاربران در سراسر جهان است تا کاربران پس استفاده از محصولات تک استار Takstar احساس رضایت کنند.

4 چالش مهم

نوآوری، روندها، بهینه سازی، کنترل کیفیت دقیق و رضایت مشتریان چهار مورد از مهمترین چالش های شرکت تک استار Takstar است.

تک استار Takstar

صلاحیت ها و افتخارات از سال 2002 تا 2016

• در سال 2002 تک استار Takstar از اداره نظارت بر کیفیت و فناوری گوانگدونگ، گواهینامه بین‌المللی علامت‌گذاری استاندارد محصول را دریافت کرد. این گواهی تایید می‌کند که محصولات آنها با استانداردهای کیفیت بین‌المللی مطابقت دارد.

• در سال 2003 شرکت تک استار Takstar نام خود را ثبت کرد.

• سال 2005 تک استار Takstar به عضویت انجمن فناوری سرگرمی و تفریحی چین درآمد. آنها به عنوان یک شرکت برتر در بخش تجهیزات صوتی حرفه‌ای، توسعه تولید و همچنین نوآوری‌های فنی را رهبری و ترویج دادند.

• سال 2007 مرکز تحقیق و توسعه فناوری مهندسی گوانگدونگ با موفقیت افتتاح شد و دارای فناوری پیشرفته و آزمایشگاهی جامع برای متخصصان با تجربه تحقیق و توسعه، مهندسان و طراحان تک استار Takstar بود.

• سال 2013، تک استار Takstar که برندی معروف در استان گوانگدونگ است توسط اداره نظارت بر کیفیت و فناوری گوانگدونگ مورد تقدیر قرار گرفت که پیشرفت صنعت آنها را در شهرت نام تجاری، فناوری QC و سهم بازار محصولات برند تک استار Takstar تایید می‌کند.

• تک استار Takstar در سال 2014 با موفقیت گواهینامه ISO9001:2000 سیستم مدیریت کیفیت را دریافت کرد که تحت آزمایش‌های گسترده سیستم‌سازی و استانداردسازی مدیریت همراه با تضمین توسعه پایدار قرار گرفت.

• سال 2016، تک استار Takstar عنوان بنگاه ملی همراه با امتیاز حق مالکیت فکری را از اداره مالکیت معنوی P.R.C کسب کرد. در سال‌های 2016 و 2017، تک استار Takstar دو بار عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته را به خود اختصاص داد که بر توانایی آنها در نوآوری مستقل در فناوری و انجام تحقیق و توسعه پیشرفته در زمینه الکتروآکوستیک تاکید می‌کند.

صلاحیت ها و افتخارات از سال 2017 تا 2022

• سال 2017، در ماه اوت، تک استار Takstar با گذراندن سه گواهینامه سیستم ذیل به خوبی درخشید:

2015: ISO 9001 مدیریت کیفیت
2015: ISO 14001 مدیریت زیست محیطی OHSAS
2007: 18001 مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

• سال 2018، تک استار Takstar با موفقیت گواهینامه BSCI را گذراند که تلاش‌ها و مشارکت آنها را در مسئولیت اجتماعی تایید می‌کند. همچنین با موفقیت گواهینامه RBA را برای اطمینان از ایمنی محیط کار در زنجیره تامین صنعت الکترونیک، احترام و منزلت برای کارگران و مسئولیت زیست محیطی برای فرآیند تولید گذراند.

• سال 2019، تک استار Takstar گواهینامه C-TPAT مشارکت گمرکی- تجارتی علیه تروریسم را برای اطمینان از اقدامات ایمنی و مدیریت تاسیسات، پرسنل، رویه‌ها و محموله‌های مرتبط و تثبیت امنیت کلی زنجیره تامین را گذراند. در همان سال چهار محصول شرکت تک استار Takstar که شامل آمپلی فایر E300W، میکروفون کارائوکه تلفن همراه PH-130، هدست بازی FLIT و کابینت بلندگوی کامل EKS-101 بودند به عنوان “محصولاتی با فناوری پیشرفته استان گوانگدونگ” شناخته شدند.

• سال 2021، تک استار Takstar هر دو جایزه “10 برند برتر میکروفون 2021 و 10 برند برتر آمپلی فایر صدا در سال 2021” را از DAV01.COM که یک پورتال معتبر صنعتی برای پروژه‌های صوتی و تصویری، به عنوان به رسمیت شناختن ارزش برند است، دریافت کرد. در حقیقت تک استار Takstar از طریق توسعه سالم از نظر مقیاس شرکت، ساختار محصول و فرهنگ برند موفق به دریافت این دو جایزه شد.

• در 30 دسامبر 2021، تک استار Takstar در بین 500 شرکت برتر تولیدی در استان گوانگدونگ، در رتبه 254 قرار گرفت که نسبت به سال گذشته 107 رتبه بالاتر آمده بود.

توانایی و قابلیت های گسترده

شرکت Grangdoge Takstar Electronic Co.,Ltd. در سال 1995 در شهرستان بولو، شهر هویژو در استان گوانگدونگ چین تاسیس شد. آنها چند صد میلیون یوان سرمایه‌گذاری کردند تا یک کارخانه صنعتی مدرن را بسازند که بیش از 210 هزار متر مربع وسعت دارد. این منطقه دارای دفاتر مختلف، ساختمان‌های تولیدی و انبارهای محصولات و لوازم جانبی، خوابگاه ویژه کارکنان، یک سالن اجتماعات با ظرفیت 1000 نفر و همچنین یک زمین بسکتبال و یک مرکز تفریحی و سرگرمی چند منظوره است.

تک استار Takstar

پایگاه تولیدی تک استار Takstar دارای قابلیت‌های پردازش و تولید از جمله آزمایشگاه مرکزی، محفظه انکوئیک B&K عایق صدا و همچنین کارگاه‌های مختلف SMT، الکترونیک بی‌سیم، میکروفون، هدفون، آمپلی فایر یا تقویت کننده، کابین بلندگو، قطعات فلز دایکاست، چاپ و بسته‌بندی می‌باشد.

تک استار Takstar

در حال حاضر، تیم شرکت تک استار Takstar با وجود بیش از 2500 نفر نیروی کار و بیش از 100 مهندس تحقیق و توسعه حرفه‌ای، موفق به تولید محصولات مختلفی چون میکروفون، آمپر هدفون، برنامه‌های کاربردی یکپارچه، سیستم‌های صوتی و بسیاری دیگر از محصولات این چنینی شده است.

تک استار Takstar

مدیریت دقیق کیفیت

شرکت مدیریت دقیق کیفیت مدیریت کیفیت دقیق را مطابق با استانداردهای ISO9001:2008 ایجاد کرده است. آزمایشگاه مرکزی آن بیش از 400 متر مربع وسعت دارد و دارای بیش از 100 نفر پرسنل QC حرفه‌ای توانمند در کار با تجهیزات تست پیشرفته است. این مجموعه در زمان بازرسی‌های علمی بسیار دقیق و سخت‌گیرانه عمل می‌کند.

تک استار Takstar

این نه تنها تست الکتروآکوستیک را پوشش می‌دهد، بلکه آزمایش‌هایی را برای محافظت از محیط زیست، قابلیت اطمینان و تداخل الکترومغناطیسی و همچنین چندین اتاقک آنکوئیک پیشرفته و سیستم‌های تست بسیار پیشرفته B&K دانمارکی/AP آمریکایی برای تضمین صدای باکیفیت عالی را پوشش می‌دهد که این از مزیت‌های مهم محصولات مدیریت دقیق کیفیت می‌باشد.

تک استار Takstar

برای شروع با مواد موجود در انبار، همه چیز به روشی دقیق و قدم به قدم توسط کارکنان QC شرکت مدیریت دقیق کیفیت بررسی می‌شود: خرید مواد اولیه، فرآوری قطعات، ساخت، ذخیره‌سازی و در نهایت تحویل محصول.

تک استار Takstar

تست های الکتروآکوستیک

آزمایشگاه مرکزی آنها مجهز به سیستم‌های B&K دانمارکی و AP آمریکایی است. در ترکیب با اتاق‌های آنکوئیک، این یک پیش فرض بسیار حرفه‌ای برای تست‌ها و آنالیزهای الکتروآکوستیک است.

تک استار Takstar

شبیه سازی محیطی

مدیریت دقیق کیفیت دارای تجهیزات کافی برای شبیه‌سازی عملکرد محصول در شرایط مختلف آب و هوایی و در محیط‌های مختلف است.

تک استار Takstar

حفاظت از محیط زیست

با استفاده از تجهیزات فلورسنت/اشعه ایکس، آنها به شدت مواد هر مدل را برای اطمینان از برآورده شدن الزامات ROHS آزمایش می‌کنند.

تک استار Takstar

قابل اعتماد بودن محصولات

این آزمایشگاه مجهز به مترهای رنگی و ماشین‌آلات پیشرفته دیگر برای تایید عملکرد عالی و قابلیت اطمینان محصول است. این آزمایش‌ها شامل: تست لرزش، تست افت، تست کشش کابل، تست طول عمر سوئیچ، تست اتصال و قطعی جریان برق، تست سایش، تست خستگی و فشار بر روی گوشی بر اثر میزان فشار هدفون هستند. آنها از استانداردهای QC انجمن‌های نمایندگی مختلف برای اندازه‌گیری، آزمایش و تجزیه و تحلیل مشخصات الکتروآکوستیک و مکانیکی/فیزیکی در طول تحقیق و توسعه و فرآیند تولید استفاده می‌کنند.

تک استار Takstar

قیمت
رنگ

نمایش 1 - 3 کالا از 3

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.