پیکسل Pixel

پیکسل Pixel

درباره پیکسل Pixel

شرکت پیکسل Pixel تولیدکننده تجهیزات عکاسی حرفه‌ای است که متعهد به ایجاد یک برند پیشرو و باکیفیت در دنیا فناوری و مد است. این شرکت با کمک تیم تحقیق و توسعه قدرتمند خود و با استفاده از فناوری‌های نوین، به رهبر این صنعت تبدیل شده است، تیم تحقیق و توسعه، تولید و فروش را در یک عملیات یکپارچه ادغام می‌کند. این روش یک رقابت مقرون به صرفه در بازار ایجاد کرده است و محصولات شرکت پیکسل Pixel را در داخل و در سایر کشورهای خارجی به فروش می‌رساند و اینگونه پیکسل Pixel شهرت زیادی در دنیا کسب کرده است.

تجهیزات حرفه‌ای عکاسی نظیر کنترل نور، کنترل شاتر، انتقال تصویر، فلاش، پایه و سایر تجهیزات عکاسی حرفه‌ای که توسط پیکسل Pixel توسعه یافته و تولید می‌شوند، از برندهای معتبر بین‌المللی هستند. سامسونگ، Canon، سونی، Olympus، Leicalt ارائه دهنده لوازم جانبی ایمن، قابل اعتماد و باکیفیت بالا می‌باشند. شرکت پیکسل Pixel به روش برد-برد و سود متقابل پایبند است و با مشتریان خود برای ارائه محصولات تجهیزات عکاسی باکیفیت بالا همکاری زیادی دارد. شرکت پیکسل Pixel به لطف وجود تیم تحقیق و توسعه قوی، فناوری پیشرو و مهارت‌های بی‌نظیری که دارد محصولاتش به اتفاق آرا مشتریان به رسمیت شناخته شده است.

پیکسل Pixel با پایبند بودن به اصل “فقط از استعدادها استفاده می‌شود” به طور مداوم مجموعه کاری خود را تقویت و بزرگتر می‌کند تا رقابت‌پذیری و قابلیت‌های تحقیق و توسعه شرکت خود را در این صنعت ارتقا دهد. شرکت پیکسل Pixel براساس سیستم مدیریت کیفیت بین‌المللی ISO9001:2008 فرهنگ سازمانی عالی “یکپارچگی، عملگرایی، توسعه پایدار و احترام به استعدادها و شکوفایی با هم” را به خوبی در شرکت خود ایجاد کرده است. پیکسل Pixel به واسطه روحیه تیم تحقیق و توسعه و خدمات نوآورانه‌اش به پیشرفت‌های گذاشته خود ادامه می‌دهد و محصولاتی بسیار باکیفیت اما مقرون به صرفه را عرضه می‌کند و بالاترین، باداوم‌ترین و ایمن‌ترین تجهیزات عکاسی روز دنیا را برای کاربران خود فراهم می‌سازد.

پیکسل Pixel

پیکسل Pixel

فرهنگ سازمانی

ماموریت

ماموریت این شرکت ایجاد زندگی بهتر برای بشر، خلق ارزش برای مشتریان، ایجاد فرصت برای کارمندان خود، ایجاد سود بیشتر برای سهامداران و همچنین تولید ثروت برای جامعه است.

چشم انداز

محصولات پیکسل Pixel در دنیا مایه افتخار کشور چین است. این شرکت با هدف تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ در صنعت تجهیزات عکاسی در بازار داخلی و بین‌المللی شروع به فعالیت کرد و اکنون از برندهای مشهور جهان است.

روحیه کاری

پیکسل Pixel با استقبال از یادگیری از نقاط قوت دیگران، تلاش‌های مداوم با همکاران، داشتن هماهنگی و تناسب و تقسیم مسئولیت‌ها امروز صاحب یک شرکت پویا و قدرتمند است که عملگرایی این مجموعه به واسطه روحیه کاری که در فرهنگ سازمانی خود ایجاد کرده است اکنون بدون هیچ تبلیغاتی دست‌آوردهای اثرگذار پیکسل Pixel را می‌توانیم ببینیم و شاهد پیشرفت‌های او در توسعه فناوری باشیم.

اصول عملکرد

پیکسل Pixel دلیل و هدف خود را از تاسیس این کمپانی به خوبی دنبال می‌کند و به همین دلیل به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده است. عملگرایی، انجام دقیق کارها، همکاری و تقسیم سود و احترام به ارزش‌های خود از مهمترین دلایلی هستند که اکنون پیکسل Pixel را به این مرحله از موفقیت رسانده است.

معیارهای کاری

تعهدات: به فداکاری و تعهد کارآفرینی خود هرگز راضی نیستند و به پیشرفت‌شان ادامه می‌دهند. همکاری: از وضعیت کلی پیروی می‌کنند و از همکاری‌های خود یاد می‌گیرند و متواضع و کوشا هستند و آنچه را که آموخته‌اند به کار می‌برند. شرکت پیکسل Pixel به شدت عملگرا است و به همین دلیل بسیار موفق است.

نیروهای مولد

فناوری تولید پیشرفته، تجهیزات تولید درجه یک، سیستم مدیریت فوق‌العاده و تیم حرفه‌ای تحقیق و توسعه ضمانت نامه معتبری برای کیفیت محصول ارائه می‌دهند. خط تولید جدید و پرسرعت شرکت پیکسل Pixel پس از سال‌ها توسعه و جمع‌آوری، بر فناوری‌های اصلی محصولات خود تسلط پیدا کرد و تیم تحقیق و توسعه آن به یک تیم علمی و فناوری بسیار رقابتی باکیفیت بالا تبدیل شد که اکنون می‌تواند با توجه به تغییرات بازار به سرعت محصولات جدید را به طور مستقل تولید و عرضه کند.

پیکسل Pixel

تجهیزات پیشرفته، مدیریت علمی و فناوری پیشرو پشتوانه موفقیت‌های شرکت پیکسل Pixel هستند. این شرکت به توسعه فناوری، کنترل کیفیت و سرمایه‌گذاری مدیریت اهمیت زیادی می‌دهد. در سال‌های اخیر، پیکسل Pixel به شدت تجهیزات پیشرفته تولید و تجهیزات تست محصول را معرفی کرده و مدیریت علمی را ارتقا داده و اجرای بازاریابی توسعه محصول، پیش نیازهایی را برای بهبود قابل توجه عملکرد، کیفیت و کاهش هزینه‌های محصول ایجاد کرده است. پیشگام بودن در عرصه علم و فناوری و تولید محصولات عالی فلسفه کسب و کار شرکت پیکسل Pixel است که همیشه به آن پایبند بوده و دارای سیستم مدیریت و کنترل کیفیت کامل است.

پیکسل Pixel

پیکسل Pixel

فضای کاری

محیط کاری شرکت پیکسل Pixel بسیار شیک و راحت است و کارگاه تولید ایمن و کارآمد دارد. این شرکت متشکل از ده‌ها کارمند با تجربه مدیریت تولید، کنترل فرآیند، مهندسان بازرسی کیفیت و صدها کارمند مجرب و آموزش دیده است. یک سیستم تحقیق و توسعه کامل، برای طراحی و تولید سیستم دارد. قابلیت‌های تحقیق و توسعه پیکسل Pixel باعث شده است که در امر فناوری ساخت و محصول باکیفیت از تولیدکنندگان مشابه سبقت بگیرد و لوازم جانبی عکاسی راحت‌تر و پیشرفته‌تری را برای مشتریان داخلی و خارجی خود تولید و عرضه کند.

قیمت
رنگ

نمایش 1 - 2 کالا از 2

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.