نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۵۸

رود Rode

در طول دهه های گذشته میکروفون های کمپانی رود Rode در حوزه ی رسانه بسیار محبوب بوده اند، از بخش های ضبط و استودیوهای خانگی گرفته تا ساخت فیلم های مستقل. این میکروفون ها استحکام بالایی دارند و صدای آن ها فوق العاده است، همچنین قیمت بسیار مناسبی هم دارند. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری میکروفون ها و تجهیزات جانبی این کمپانی گسترده شده است.

رود Rode

بهترین نوآوری ها در تکنولوژی موسیقی بر اساس نیازها شکل می گیرند و میکروفون های رود Rode هم از این قاعده مستثنی نیستند. زمانی که Peter Freedman در سال 1992 کمپانی رود Rode را تاسیس کرد، پیشینه ی این کمپانی به سال 1967 و زمانی که والدین او کمپانی Freedman Electronics را در شهر سیدنی استرالیا به وجود آورده بودند برمی گشت. در حقیقت Freedman Electronics اولین فروشگاه حرفه ای لوازم صوتی در استرالیا بود و این شرکت در راس توسعه ی مدیا در استرالیا قرار داشت و کاملا با نیازهای مهندسان صدای حرفه ای آشنا بود. مابین زمان بدست گرفتن هدایت شرکت در سال 1987 و سقوط ارزش سهام شرکت، Peter Freedman شروع به یافتن راه های جدیدی برای خدمت به این مارکت در حال توسعه کرد. اینجا بود که پیتر کمپانی رود Rode را آغاز کرد.

رود Rode

در طول یک سال، کمپانی رود Rode از فروش اولین میکروفون خود در استرالیا به فروش محصولاتش در آمریکا، کانادا، فرانسه و انگلیس جهش کرد. رود Rode به موقع توانسته بود خود را با جریان توسعه ی پلتفرم های ضبط ارزان قیمت مثل ADAT همراه کند که موجب بوجود آمدن نیاز برای میکروفون های باکیفیت و ارزان قیمت شده بود. در سال های بعد، کمپانی رود Rode توانست علاوه بر تولید میکروفون های استودیویی محبوب، در صنعت فیلمسازی و برودکست هم نام خود را مطرح کند. امروزه هرکسی، از صدابرداران و فعالان حوزه ی برودکست گرفته تا فیلمسازان مستقل، کیفیت میکروفن های رود Rode را تایید می کنند.

رود Rode

یکی از محصولات موفقی که این کمپانی تولید کرد، میکروفون NT-1 بود که بسیار فراتر از پیش بینی ها عمل کرد. این میکروفون در زمان عرضه تنها یک پنجم میکروفون های هم رده ی خود قیمت داشت و به سرعت توانست جایگاهش را در استودیوهای کوچک پیدا کند و راه را برای دیگر میکروفون های محبوب سری NT مانند میکروفون های NT5 و NT4 هموار کند. پس از تولید این میکروفون ها، کمپانی رود Rode با افتخار میکروفون NT1-A را به عنوان جانشین NT-1 معرفی کرد که در نهایت تبدیل به پرفروش ترین میکروفن دیافراگم کوچک دنیا شد.

رود Rode

به همان اندازه که میکروفون های رود Rode توانستند در استودیوهای ضبط موسیقی محبوب شوند، میکروفون ها و تجهیزات جانبی این کمپانی در صنعت فیلمسازی مستقل هم توانستند جایگاه مهمی پیدا کنند. به دلیل این که برای صنعت فیلمسازی میکروفون های بسیار گران قیمتی عرضه میشد، فیلمسازانی که با بودجه ی پایین کار می کردند از میکروفون های شات گان سری NTG کمپانی رود Rode و مدل های روی دوربین VideoMic که قیمت پایینی داشتند بسیار استقبال کردند. این میکروفون های ارزان قیمت که در چندین ترکیب مختلف، از مونوی متمرکز تا استریوی وسیع، عرضه شده بودند، صدای با کیفیت حرفه ای را در اختیار این فیلمسازان قرار دادند. به علاوه، ورود رود Rode به تکنولوژی وایرلس باعث شد تا این کمپانی انعطاف بیشتری را برای فیلمسازان مستقل در هرجای دنیا فراهم کند.

رود Rode

علاوه بر دنیای تصویر، کمپانی رود خط تولید محصولاتش را به طوری گسترش داد که میکروفون های تخصصی برای استفاده در اخبار، سخنرانی ها و دیگر استفاده های لایو را هم در بر بگیرد. همچنین رود Rode وارد حوزه ی تولید مدیای موبایل هم شده و با تولید طیف گسترده ای از میکروفون ها و تجهیزات جانبی برای ضبط صدای باکیفیت روی دستگاه های iOS و دیگر پلتفرم های موبایل، سعی در برطرف کردن نیازها در این حوزه هم داشته است. در همین حین، ابتکاراتی مانند میکروفون NT-SF1 که یک میکروفون SoundField ambisonic است، باعث شده تا رود Rode محصولات بیشتری برای عرضه با تکنولوژی های پیشرفته داشته باشد. رود Rode برای هر حوزه ای تجهیزات فوق العاده ای تولید کرده است.

رود Rode

فراتر از طیف وسیع محصولات تولید این کمپانی، دلیل مهم دیگری هم وجود دارد که چرا بسیاری از افراد حرفه ای محصولات رود Rode را انتخاب می کنند : محصولات این کمپانی طول عمر بسیار بالایی دارند. رود Rode تمام میکروفون هایش را در استرالیا طراحی و تولید می کند و از بهترین تکنولوژی ساخت موجود برای آن ها بهره می برد. تمام مصالح مورد استفاده ی این کمپانی، از قطعات الکترونیکی گرفته تا چاپ لیزری روی فینیش های با درجه ی نظامی محصولات، تماما تا حد تلرانس ساب میکروفون کنترل می شوند؛ همچنین فلزهای بسیار باکیفیت و پلیمرهای قالب گیری شده باعث شده اند تا رود Rode بتواند روی میکروفن هایش 10 سال گارانتی بدهد. اگر جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید برای هرچیزی یک بار هزینه کنید و جایگزینی وسایل برایتان مقدور نیست، ما محصولات کمپانی رود Rode را به شما پیشنهاد می دهیم.

رود Rode

رود Rode

مقایسه ( 0 مورد )