تندر الکترونیک Thunder Electronic

تندر الکترونیک Thunder Electronic

درباره تندر الکترونیک Thunder Electronic

اولین محصولات تندر الکترونیک Thunder Electronic در سالهای ابتدایی دهه شصت وارد بازار گردید. در ابتدا، علاوه بر طراحی و تولید چند نوع اکو آمپلی فایر پروژه های دیگری نیز از قبیل : طراحی و ساخت کیت های آموزشی و حرفه ای، سیستم های کنترل و اتوماسیون، سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته، سیستم های پیجینگ و انجام پروژه های مختلف در حوزه الکترونیک و مخابرات نیز بنا به سفارش سازمانها و ارگانهای مختلف در مجموعه تندر الکترونیک Thunder Electronic انجام میگردید.

از همان ابتدای فعالیت، استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین قطعات الکترونیکی در تولید محصولات و ارائه خدمات مطمئن به مشتریان، سرلوحه تلاش تندر الکترونیک Thunder Electronic با محوریت اصل “مشتری مداری” قرارگرفت.

برهمین مبنا بود که محصولات تندر الکترونیک Thunder Electronic بزودی جایگاه خود را در بازار باز نمود و در دهه اول فعالیت، تنوع محصولات تندر الکترونیک Thunder Electronic به تعداد قابل توجهی افزایش یافت و نام تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز به اقصی نقاط کشور راه یافت.

در اواخر دهه شصت با تنوع محصولات و گسترش فعالیت درامر تولید، لزوما” فضای کارگاهی و انبار تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز نیز وسیع تر گردید و با اشتغال زایی، تعداد کارکنان و کارگران مجموعه نیز افزایش یافت اما تقاضای بازار برای سیستم های صوتی و بخصوص انواع اکوآمپلی فایرهای تندر الکترونیک Thunder Electronic که بیش از میزان تولید بود، مدیران تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز را برآن داشت تا از اوایل دهه هفتاد برنامه تولید خود را صرفا” برروی سیستم های صوتی اعم از انواع اکو آمپلی فایر، پیجینگ، سیستم میکروفون کنفرانسی و لابراتوار زبان متمرکز نمایند.

به روز بودن همکاران در واحد طراحی و بهره برداری فنی از امکانات وسیع دانش الکترونیک در مجموعه کارشناسان و متخصصین تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز، موجب ایجاد قابلیت ها و امکانات جدید در سیستم های صوتی تندر الکترونیک Thunder Electronic و نوآوری های ارزشمندی در امر طراحی و تولید محصولات جدید گردید.

از جمله نوآوری های جدید در سیستم های صوتی، که برای اولین بار در ایران طراحی و به مرحله ساخت رسید، ” سیستم صوتی بدون سیم ” بود که پس از طراحی و ساخت نمونه آزمایشگاهی، اولین مجموعه از این نوع سیستم صوتی، در سال 1375 در شیراز مورد بهره برداری قرار گرفت و از آن سال تا امروز اغلب مراکز استانها و بسیاری از شهرهای ایران به سیستم های صوتی جدید و پیشرفته تر بدون سیم ثابت و سیار تندر الکترونیک Thunder Electronic مجهز گردیده اند.

در تیرماه 1379 همزمان با روز صنعت و معدن، ساختمان جدید الاحداث تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز توسط معاونت وزارت صنایع و مسئولین استانی، افتتاح گردید و فعالیت مجموعه تولید تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز تحت شخصیت حقوقی ثبت شده ” شرکت الکترونیکی تندر صوت شیراز (با مسئولیت محدود، آقایان رضازاده و عرفانی)” و با نام و علامت تجاری ثبت شده تندر الکترونیک Thunder Electronic با سرمایه شخصی موسسین و پشتوانه تخصصی و دانش فنی بیش از پیش همکاران ادامه یافت.

و اکنون تندر الکترونیک Thunder Electronic شیراز در شرایطی وارد سی امین سال فعالیت تولیدی خود میگردد که با تاسیس کارخانه تندر الکترونیک Thunder Electronic در فضایی به مساحت بیش از 1500 متر مربع دراستان صنعتی گوانگجوی چین به مدیریت آقای رضازاده، علاوه بر پشتیبانی کارخانه شیراز به مدیریت آقای عرفانی، بخشی از تولیدات خود را نیز به کشورهای دیگر صادر می نماید . در همین راستا فضای تولیدی، اداری و انبار کارخانه شیراز نیز به میزان بیش از 5000 متر مربع افزایش یافت و اشتغال تعداد دیگری از جوانان را موجب گردید.

اعتقاد و عمل به اصول : اخلاق حرفه ای، وجدان کاری و مشتری مداری و پایبندی به سه اصل : تکنولوژی نوین، کیفیت برتر و خدمات مطمئن

در کنار کادری متشکل از متخصصین الکترونیک و کارشناسان مجرب و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، موجب اعتبار روزافزون نام تندر الکترونیک Thunder Electronic در سراسر ایران و سایرکشورها گردیده است.

قیمت
رنگ

نمایش 1 - 12 کالا از 12

 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-1100R

  ۳۵,۶۵۳,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-1400DR

  ۳۹,۶۶۴,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-1400R

  ۳۸,۵۵۰,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-1700R

  ۴۵,۳۴۷,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-1800R

  ۴۷,۵۷۵,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-2500R

  ۵۲,۸۱۲,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-3000

  ۶۰,۳۸۸,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-3300

  ۶۶,۰۷۰,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-4000

  ۷۱,۱۹۶,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-4400

  ۷۸,۲۱۵,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-6000

  ۹۰,۵۸۲,۰۰۰ تومان
 • پاور میکسر تندر الکترونیک مدل TE-860

  ۲۷,۶۳۱,۰۰۰ تومان
مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.