دسته های محصولات
فیلتر بر اساس قیمت :
فیلتر براساس رنگ

نمایش 1 - 17 کالا از 17

السیس Alesis

السیس Alesis

برای درک اهمیت السیس Alesis باید به دهه 80 سفر کنیم؛ جایی که برای اولین بار این شرکت شروع به استفاده از تکنولوژی نیمه هادی جدیدی برای ساخت چیپ های خود کرد که هزینه تجهیزات استودیویی را کاهش می داد.

در واقع آن ها با معرفی MidiVerb اولین افکت پراسسور 16 بیتی حرفه ای با قیمتی کمتر از 1000 دلار، گام بلندی در صنعت موسیقی برداشتند. پس از آن ماشین های درامز مقرون به صرفه و به دنبال آن سینتی سایزر های نه چندان گران قیمت به بازار عرضه شد.

السیس Alesis

از آن تاریخ به بعد السیس Alesis وارد دوران جدیدی از فعالیت خود شد. این شرکت به مرور، ساخت میکسر ها و مانیتور های استودیویی را در دستور کار خود قرار داد.

در سال 1991 السیس با معرفی ضبط صوت دیجیتال جدیدش تحت عنوان ADAT که صدای دیجیتال را با فرکانس 48 کیلو هرتز روی نوار های ارزان قیمت VHS ضبط می کرد عملا به شهرت تجاری بزرگی رسید.

ADAT بعدها به عنوان یک واسط استاندارد پذیرفته شد که نه تنها در استودیو های حرفه ای بلکه در ضبط خانگی هم مورد استفاده قرار گرفت. ADAT صنعت موسیقی را وارد دوران جدیدی کرد و البته برای السیس جهشی رو به جلو بود.

ده سال بعد از عرضۀ ADAT، السیس Alesis با پیوستن به گروه inMusic گسترش محصولات خود را آغاز نمود. با پیوستن به این گروه تمرکز السیس روی درامز الکترونیکی افزایش یافت و سیستم موفق ضبط دیجیتال مثل HD24 و مسترلینک در حاشیه تولید درام و پرکاشن های الکترونیک قرار گرفتند.

معلوم نیست السیس برای سال های آینده قرار است با عرضه چه محصولاتی، اهالی دنیای موسیقی را هیجان زده کند. شاید یک میدی کنترلر نوآورانه؛ یا یک راهکار نرم افزاری برای ضبط صدا در موبایل؛ یا هر چیز دیگری مثل ساز های کوبه ای و درام های دیجیتال.

به سبب تنوع فعالیت های السیس نمی توان آینده پیش روی آن را ترسیم کرد ولی آینده هر چه باشد درخشش السیس Alesis و محصولاتش خواهد بود.

السیس Alesis

السیس Alesis

مقایسه ( 0 مورد )

ارتباط با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست